Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia
Események
máj
20
Bajnok DSE Nemesvámos - Szombathelyi KKA U21
NBII Észak-Nyugat felnőtt, 22.forduló
17:00
máj
19
Swietelsky-Szombathelyi KKA - Szekszárdi FGKC
NBI/B nyugat felnőtt, 26. forduló
18:00
máj
12
Swietelsky-Szombathely - DKKA
Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat, 22. forduló
16:00
máj
05
Siófok KCSE - Szombathelyi KKA
Leány Serdülő III. osztály Észak-Nyugat 18. forduló
15:30
máj
05
09:00 - Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia - Győri Audi ETO KC III. 11:00 - Győri Audi ETO KC I - Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia
Gyermekbajnokság Leány U13 2. osztály Tóth László régió Felsőház 9-10. forduló
09:00
ápr
28
Swietelsky-Szombathely - Győri Audi ETO KC U18
NBI/B nyugat felnőtt, 24. forduló
18:00
ápr
28
Komárom VSE - Szombathelyi KKA U21
NBII Észak-Nyugat felnőtt, 20.forduló
17:00
ápr
28
11:00 - Sárvári Kinizsi SE - Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia 13:00 - Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia - Győri Audi ETO KC II
Gyermekbajnokság Leány U13 2. osztály Tóth László régió Felsőház 7-8. forduló
11:00
ápr
26
Bajnok DSE Nemesvámos - Swietelsky-Szombathely
Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat, 21. forduló
16:00
ápr
26
Bajnok DSE Nemesvámos - Swietelsky-Szombathely
Leány Serdülő I. osztály-Nyugat 21. forduló
14:00
ápr
25
Szombathelyi KKA - Vonyarcvashegy SE
Leány Serdülő III. osztály Észak-Nyugat 17. forduló
16:30
ápr
22
Swietelsky-Szombathely - Győri Audi ETO KC
Leány Serdülő I. osztály-Nyugat 20. forduló
12:00
ápr
21
Szombathelyi KKA U21 - Büki TK
NBII Észak-Nyugat felnőtt, 19.forduló
17:00
ápr
21
VKL SE Győr - Swietelsky-Szombathely
NBI/B nyugat felnőtt, 23. forduló
11:00
ápr
14
Szombathelyi Haladás - Swietelsky-Szombathely
NBI/B nyugat felnőtt, 22. forduló
17:00
ápr
14
SZESE Győr - Szombathelyi KKA U21
NBII Észak-Nyugat felnőtt, 18.forduló
15:00
ápr
14
KSI Kézilabda Akadémia - Swietelsky-Szombathelyi KKA
Leány Serdülő I. osztály-Nyugat 19. forduló
11:00
ápr
14
10:00 - Tapolca VSE - Szombathelyi KKA II. 11:00 - Szombathelyi KKA I. - Büki TK Csepreg 13:00 - Szombathelyi KKA II. - Büki TK 14:00 - Büki TK - Szombathelyi KKA I.
Gyermekbajnokság LU11 / Tóth László régió B csoport
10:00
ápr
12
Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia - LE BELIER-KK Ajka
Leány Serdülő III. osztály Észak-Nyugat 16. forduló
16:15
ápr
08
Szombathelyi KKA U21 - Sárvárfürdő Kinizsi
NBII Észak-Nyugat felnőtt, 17. forduló
10:00
ápr
07
Swietelsky-Szombathelyi KKA - Csurgói NKC
NBI/B nyugat felnőtt, 21. forduló
18:00
ápr
07
Dorogi ESE - Swietelsky-Szombathelyi KKA
Leány Serdülő I. osztály-Nyugat 18. forduló
11:00
ápr
04
Szombathelyi KKKA - Veszprém Pannon SE
Leány Serdülő III. osztály Észak-Nyugat 15. forduló
16:30
ápr
03
Győri Audi ETO KC II. -Swietelsky-Szombathelyi KKA
Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat, 18. forduló
15:30
ápr
02
Swietelsky-Szombathely - Győri Audi ETO KC I.
Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat, 20. forduló
14:00
ápr
01
Mios Toro’s Cup, Nemzetközi utánpótlás torna
00:00
márc
31
Mios Toro’s Cup, Nemzetközi utánpótlás torna
00:00
márc
28
HYPO NÖ - Szombathelyi KKA
Felkészülési mérkőzés, Női felnőtt
18:30
márc
28
XXXIII. Nemzetközi Balázs Kupa, Győr
00:00
márc
27
Szombathelyi KKA U21 - Győri Audi ETO KC U21
NB II Női felnőtt Észak-Nyugat
14:30
1-30
31-60
61-90
91-120
121-150
151-180
181-210