Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia

Autóbalesetet szenvedett az SZKKA ügyvezető-elnöke, Pődör Zoltán és családja

Klubunk első emberének felesége és kisebbik lánya, Blanka is az autóban ült, mindhármuk állapota stabil.
Autóbalesetet szenvedett az SZKKA ügyvezető-elnöke, Pődör Zoltán és családja

Tájékoztatjuk Szurkolóinkat és a közvéleményt, hogy igazak a médiában terjedő hírek, miszerint klubunk ügyvezető-elnöke, Pődör Zoltán és felesége, valamint kisebbik lánya, klubunk játékosa ült abban az autóban, amely ma reggel súlyos balesetet szenvedett az M1-es autópályán Győrnél. A kiérkező mentők mindhármukat a győri kórházba szállították, állapotuk stabil.

Klubunk tisztelettel megkéri a sajtó képviselőit, hogy legyenek tekintettel és a mielőbbi felépülésük érdekében ne zavarják az érintettek nyugalmát, köszönjük!