Az első 10 perc tempója eldöntötte a meccset!

Az NB II északnyugati csoportjában az Egyetemi Sportcsarnokban fogadtuk a 10. helyen álló celldömölkieket.

Szombathelyi KKA U22 - Celldömölki VSE-Vulkán f. 46-26 (24-13)
SZKKA: Lugosi Fruzsina (k) - Csire Fanni 6, Pődör Blanka 10, Molnár Viktória, Pődör Rebeka 4, Moutsogianni Theodóra 1, Udvardi Laura 2, Tamási Kata 3, Farkas Nerina 3, Lőrincz Brigitta, Wágner Dóri 1, Tóth Nóri, Szmolek Appolónia, Szuhogyi Laura 8, Horváth Anna 7, Lakatos Lizett 1.

Nagy sebességgel kezdtük a találkozót, amit a vendégek nem tudtak követni, a 12. percben már 12-2 volt a javunkra, majd időkérés után rendezték a soraikat és a félidőig tudták tartani a lépést! A második félidőben a fiatalabb tehetségeink játszottak, akik ellen talán már el is fáradt a nagyot küzdő Celldömölk, így semmi izgalom nem maradt a végére!

- Az első 10 perc nagy tempója eldöntötte a mérkőzést! Ez is volt a célunk, így tudtunk gyakorolni a fiatalabbakkal, akikkel hellyel-közzel meg is voltam elégedve, de kell még tovább fejlődni! Gratulálok a csapatomnak – összegezte a győztes meccs tapasztalatait Pődör Zoltán edző.