Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia

Csodás hírek: elhagyhatta a kórházat a Pődör-család

Az SZKKA ügyvezető-elnöke, felesége és kisebbik lánya is jobban van, egyiküknek sem lett maradandó sérülése.
Csodás hírek: elhagyhatta a kórházat a Pődör-család

Igazán remek hírről tájékoztathatjuk Szurkolóinkat és a közvéleményt: a mai napon elhagyhatta a kórházat klubunk első embere, Pődör Zoltán és családja, akik hétfőn reggel szenvedtek súlyos autóbalesetet. Az SZKKA ügyvezető-elnökének, feleségének és kisebbik lányának is folyamatosan javul az állapota, ezért a mai naptól már otthonukban lábadozhatnak tovább.

A mentősök, a tűzoltók, valamint a győri Petz Aladár Kórház sürgősségi, idegsebészeti és gyermek intenzív osztályán dolgozók munkájának köszönhetően egyiküknek sem lett maradandó sérülése. Klubunk tehetsége, Pődör Blanka is folytatni tudja a sportolást, a következő szezonban már újra csapatunkat erősítheti.

A család nevében is nagyon köszönjük a rengeteg aggódó üzenetet, támogatást és jókívánságot!