Csoportmeccs Celldömölkön: SZKKA - Kozármisleny 22-22

A X. Student Kupa felnőtt küzdelmeinek keretében Celldömölkön, a Swietelsky Arénában mérkőzött meg a két NB I/B-s gárda, tét a vasárnapi döntőbe jutás volt.

A 2x25 perces, futó órával bonyolított meccs elején kiegyenlített játék zajlott, 5 perc után 3-3-at mutatott az eedményjelző, aztán 10 perc után meglepő, de ott vlt az előny, 4-5. Az alábiakban tanulmáynozhatják, hoyan változott az eredmény 5 percenként.

15’ – 7-6

20’ – 9-8

25 ’ – 11-9

Szünet.

30’ – 13-11

35’ – 15-14

40’ – 16-16

45’ – 18-18

Végeredmény: 22-22

A mieink a délelőtti, első csoportmeccsen 32-25-re legyőzték a Pénzügyőr SE csapatát. Mivel ez a találkozó döntetlennel ért véget, ezért a szombatn 19 órakor kezdődő Kozármisleny-Pénzügyőr SE mérkőzés kimenetele dönti el, bejutunk-e a vasárnapi fináléba. Amennyiben 7-tel kevesebb góllal nyernek a mislenyiek, vagy döntetlen, illetve Pénzügyőr-siker születik, akkor mi szerepelhetünk az Aréna Saváriában.