Fehérben szurkoljunk csapatunknak!

Ennyien olvasták: 767 | Dátum/idő: 2017. október, 02 / 11:09

Szerda este hat órakor városunk kézicsapata, a Swietelsky-SZKKA az Alba Fehérvár NB/I-es együttesét fogadja Magyar Kupa-mérkőzésen az egyetemi csarnokban. Klubunk kéréssel fordul a népes szurkolótáborhoz…

Fehérben szurkoljunk csapatunknak!

Rangos ellenféllel találkozik a Swietelsky-SZKKA a Magyar Kupában: a székesfehérvári gárda meghatározó tagja az élvonalnak. A mieink keményen készülnek az összecsapásra, és természetesen a drukkerek is várják már az ütközetet.
Az egyetemen hatkor kezdődik a mérkőzés, ám érdemes lesz időben kilátogatni a létesítménybe, ugyanis minden bizonnyal ismét zsúfolásig megtelik a csarnok.
– Nagy a készülődés a kupameccs miatt, a játékosok elszántan edzenek, biztos vagyok benne, hogy mindent megtesznek a bravúrért. A csapat teljesítményét nagyban segítheti, ha ezúttal is sokan jönnek ki, és buzdítják a gárdánkat. Azt szeretnénk kérni, hogy aki teheti, fehér felsőben szurkoljon a lányoknak, ugyanis ők is fehér mezben lépnek pályára – fogalmazta meg kérését Pődör Zoltán, az egyesület elnöke.

Hozzászólások