Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia

Fiatal tehetségeink a korosztályos válogatottakban

Pődör Blanka a magyar, Győri Viktória a szlovák junior válogatott összetartására kapott meghívót.
Fiatal tehetségeink a korosztályos válogatottakban

Újra bebizonyosodott, hogy az SZKKA utánpótlásában kiváló szakmai munka zajlik és remekül működik klubunk akadémiája: büszkén jelenthetjük be, hogy két fiatal tehetségünk is meghívót kapott a korosztályos válogatottba.

Klubunk 17 éves, saját nevelésű játékosa, az NB I-ben is rendszeresen játéklehetőséghez jutó Pődör Blanka meghívót kapott és a héten részt vesz a magyar junior válogatott összetartásán,  Balatonbogláron.

A tavaly nyáron Győrből igazolt Győri Viktória kettős állampolgárként a szlovák ifjúsági válogatott edzőtáborába kapott meghívót. Ifi csapatunk 17 éves beállója a mostani szezonban az NB I-ben is bemutatkozott és a klubunknál töltött időszakát követően kapott hosszú idő után újra behívót a korosztályos nemzeti együttesbe.

Gratulálunk a lányoknak, büszkék vagyunk Rátok!