Győzelem a tavaszi rajton: Pilisvörösvár - SZKKA 21-25

Idegenben kezdtük meg a tavaszi hadjáratot, a kezdőcsapatban 3 szombathelyi születésű játékos is szerepelt. Az előzetes várakozások alapján a győzelem kötelező volt, teljesítettük is!

Pilisvörösvár - Swietelsky-Szombathelyi KKA 20-24 (12-11)

A mieink a Schneck - Takács K., Virág N., Smid E., Takács B., Pődör R., Csire F. összeállításban kezdtek.

Első gólunkat Pődör Rebeka szerezte, 2-1 a hazaiaknak, majd Takács B. egyenlített, de 6 perc után újra a hazaiak vezetnek, 3-2.

10' - Schneider 7 méteresből egyenlített, de rögtön utána újra ott az előny, 4-3.

15' - A hazaiak újabb gólja után megint Takács B. szépít, 5-4.

20' - Ezekben a percekben rákapcsoltunk, előbb Takács K., majd Majer lőtt gólt, 6-6.

25' - Megint ellép a vörösvári csapat, 8-6, majd a cséká, Mayer Maja szépített, 8-7.

28' - Újabb 2 hazai találat után Pődör Rebeka is kétszer volt eredményes, 10-9.

30' - Szendrei Barbara, majd Takács K. révén 11-11. A végén újra megszerezték a vezetést a ahzaiak, 12-11.

Szünet.

35' - Virág Noémi, majd Mayer Maja, aztán újra Noémi révén először vezetünk a meccsen, 13-14!!!

40' - Ezután mi is kaptunk gólt, de Smíd kétszer is betalált, 15-16.

45' - Virág újabb góljaival révén már hárommal vezetünk, 15-18.

50' - Aztán zárkóznak a hazaiak, de Virág értékesített hetese jókor jön, 17-19.

55' - Virág újra betalált büntetőből, majd Mayer növelte először 4-re az előnyünket. ezután szépítettek ugyan, de Virág újra betalált hetesből, 18-22.

58' - Ivanics révén 5 góllal vezetünk már, majd szépítenek, 19-23.

60' - Vége a meccsnek, az utolsó másodpercekben még Ivanics és Szendrei is betalált, 21-25!! Hoztuk a kötelezőt, jól indul a tavasz!