Győzelem Bécsben!

Fiatal csapatunk a HYPO NOE u19-es csapatát győzte le péntek este.

Kiváló osztrák kapcsolatainknak köszönhetően szerdától péntekig Bécsben szerepelt az NB I/B rajtjára készülő fiatal csapatunk. Pődör Zoltán ,,lányai" a szerdai és a csütörtöki edzések után a bécsújhelyiek ellen játszottak sok gólos döntetlent, majd következett a pénteki edzések után a vendéglátó HYPO NOE u19 elleni csata.

HYPO NOE u19 - SZKKA u19 27-34

Péntek este a mieink a Kozma Adrienn, Bíró Dorina, Pődör Blanka, Tóth Antonia, Horváth Anna, Tamási Kata, Christe Dalma összeállításban léptek pályára.

Csapatunk gólszerzői Pődör B. 8, Tóth A. 7, Horváth A. 5, Béres, Kulcsár, Tamási 3-3, Bozzai, Franka, Kovács, Kozma, Lakatos 1-1 voltak.

Pődör Zoltán edző: félidőről félidőre jobban látszódik az összeszokottság! Egy jó állományból álló HYPO-n robogtunk át ma két edzés után. Mindenki játéklehetőséget kapott ez alkalommal is.