Hibátlan teljesítménnyel vagyunk őszi bajnokok!

Az idei utolsó fordulóban megszereztük tizenegyedik győzelmünket is! Ezzel 100%-os teljesítménnyel vezetjük az NB I/B nyugati csoportját! Bravó csajok!

SZKKA - Rinyamenti 38-24 (19-13)

SZKKA: Schneck (K) – Mayer 3, Horváth P. 3, Pődör R. 5, Varga N. 3, Udvardi 4, Szendrei 2. Csere: Lugosi (K) – Csire 3, Takács B. 1, Molnár V. 1, Moutsogianni 6, Virág N. 2, Tamási K. 2, Farkas N. 3.

Az eredmény alakulása. 0-1 (1.p.), 3-2 (5.p.), 8-5 (10.p.), 11-7 (15.p.), 14-9 (20.p.), 16-10 (25.p.), 19-13 (30.p.). 23-15 (35.p.), 27-17 (40.p.), 29-18 (45.p.), 32-20 (50.p.), 34-21 (55.p.), 38-24 (60.p.)

Marosán György vezetőedző: nagyon boldog vagyok a mai eredmény és az egész ősz miatt. Nagyon fontosnak tartom, hogy sikerült már most példaképeket állítani a gyereke, az utánpótláskorú játékosaink elé. Nagyon jó érzések vannak bennem, de ebben számos ember munkája tetten érhető. Játékosok, szakmai stáb, klubvezetőség, szurkolók: mindenki odatette magát. Most tartunk a félidőnél, szeretnénk a 2. félidőben is hasonló emóciókkal kézilabdázni. Köszönjük szépen azt a hangulatot, amit szurkolóink teremtettek a hazai és idegenbeli meccseinken egyaránt.