Ifi: egy góllal kikaptunk a Siófoktól

Hazai vereséggel folytatták a fiatalok.

Ificsapatunk kedden délután az egyetemi csarnokban látta vendégül a Siófok együttesét az I. osztályú Ifjúsági bajnokság második fordulójában. A mieink magabiztos sikerrel, a vendégek hazai vereséggel indították az idényt, ennek ellenére a siófokiak kezdték jobban a meccset, rögtön elhúztak 4-1-re. Az első félidő felére sikerült egyenlítenünk, de a játékrész utolsó tíz perce megint a vendégeké volt, a szünetben öt góllal vezetett a Siófok, 14-19.

A második félidő hektikus játékot hozott, hiába tudtuk csökkenteni a különbséget, így is sok hiba csúszott a játékba. Pődör Zoltán tanítványai az 54. percben ugyan egalizáltak, de a hajrában nem voltak elég higgadtak, így végül 32-33-as vereség lett a vége.

Szombathelyi KKA - Siófok KC 32-33 (14-19)

SZKKA: Christie (kapus), Biró, Forgács 2, Győri 1, Pődör B. 3, Horváth A. 9, Jefcsák 1, Kozma 2, Kulcsár 10, Török 1, Tóth A. 3, Dobány (kapus), Lőrincz (kapus), Temesvári, Lakatos, Kuglics