Jó mérkőzések, kitünő hangulat

A Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia kézilbdázói közül az U8-9 a Mutasd meg mire vagy képes villámtornán szerepelt Oladon kiváló hangulatban.
A verseny célja az volt, hogy az U8-U9 csapat tagjai, akik már egyesületi szinten sportolnak egy magas színvonalú hazai rendezésű tornán mutathassák meg tudásukat a kilátogató szülőknek, szurkolóknak. A többi tornával ellentétben itt 8 db 5 fős csapatot alakítottunk ki, akik 3+1-es felállásban mérték össze tudásukat. Tehát mindenkinek jutott bőven játéklehetőség a bizonyításra. A tornán a csoportmeccsek egyszerre két pályán kerültek lebonyolításra, a keresztjátékok és a helyosztók pedig egy "center" pályán. Az alsó és felsőági bronzmeccseken és a döntkön  akár a felnőtt rendezvényeken, bemutatás, bevonulás volt a kísérő program. Díjat kaptak a csapatok legjobb játékosai, legjobb kapus és a gólkirálynő! Minden adott volt egy felejthetetlen kézilabda élményhez, amelyek erősítik a kézilabdázás és a közösség szellmét.