Jobb volt a vendégcsapat: SZKKA U19 - Kozármisleny 20-37

Az NB I/B nyugati csoportjában az idei utolsó hazai meccsünket játszottuk.

SZKKA U19 - Kozármisleny 20-37 (8-18)

SZKKA U19: Christe (k) - Biró 5, Franka, Pődör B. 7, Horváth A., Tamási 3, Tóth A. 1. - Csere: Lőrincz (k) - Béres 1, Szmolek, Kozma 2, Bozzai 1, Németh P.

Sajnos csak a mérkőzés első perceiben tudtuk tartani a lépést a feljutásra is esélyes mislenyiekkel. A vendégek 3-3 után elléptek, az 1. félidő derekán 4-9-et mutatott az ertedményjelző. Ezután Bozzai Zsófia és Tamási Kata góljaival közelebb kapaszkodtunk, ám az első 40 perc finise újra csak a vendégeké lett, 8-18-nál vonultak pihenőre a felek. A 2. játékrészt is a mislenyiek kezdték jobban, a 40. percben 13 gólra növelték fölényüket, 11-24. Ezután Pődör Blanka és Kozma Adrienn góljai révén jöttünk közelebb, a félidő derekán 14-25 volt az eredmény. Újabb 3 vendég találat után megint Pődör Blanka szépített, aztán a dudaszó előtt 5 perccel kialakult a meccsen a 2 csapat közötti legnagyobb különbség 16-33. A hajrában még 4-4 gól esett, 20-37. Fiataljaink nem adták fel, nagyot harcoltak, a küzdeni tudásért mindenképp dícséretet érdemelnek.

Fiataljaink december 7-én délben a DKKA U19 ellen játsszák idei utolsó bajnoki meccsüket.