Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia

Jótékonysági árverést szervezünk, hogy segíthessünk

A tavalyi szezon történelmi mezeit bocsájtjuk árverésre, a befolyt összeggel a Markusovszky Kórház Gyerekosztályát támogatjuk.
Jótékonysági árverést szervezünk, hogy segíthessünk

Továbbra is megnehezíti életünket a koronavírus, és ahogy a második hullám csúcsán, most a harmadik hullám alatt is szeretnénk segíteni a frontvonalban dolgozókat. Mivel egyesületünk utánpótlásában több száz gyerek kézilabdázik és a pandémia harmadik hulláma már a fiatalokra, gyermekekre is egyre veszélyesebb, ezért úgy gondoltuk, hogy most a Markusovszky Kórház Gyermekosztályának szeretnénk segíteni.

Ezért klubunk jótékonysági árverésre bocsájtja a játékosok tavalyi szezonban viselt történelmi mezeit, a szombathelyi kézilabda modernkori történetének első NB I-es mezeit a feljutás után. A mezekért befolyt teljes összeget a Savaria Gyermekeiért Alapítvány javára ajánljuk fel. A mezekre a Facebookon kommentekben lehet majd licitálni, hamarosan jelentkezünk a részletekkel!