Kikaptunk idegenben: Rinyamenti - SZKKA U19 38-31

Hosszú hetek óta éhesek Pődör Zoltán lányai a sikerre, sajnos Nagyatádon sem sikerült fiatal csapatunknak megszerezni a 2. győzelmet az NB I/B-ben.

Rinyamenti KC - SZKKA U19 38-31 (24-13)

SZKKA U19: Lőrincz (k) - Tóth A. 1, Pődör B. 9, Pődör R. 8, Franka, Tamási 3, Horváth A. 6. Csere: Christe (k) - Bíró 3, Kulcsár, Béres, Szmolek, Kozma 1, Bozzai, Németh P., Málovics.

Pődör Blanka révén a mieink szereztek vezetést, aztán az 5. percben 3-3-at mutatott az eredményjelző. Ezután sajnos elléptek a hazaiak, a 10. percben 8-4, majd a 15. minutumban 12-6 volt az állás. Nem álltak meg a nagyatádiak, a 20. percben 15-7-re, majd 5 perccel később már 21-11-re húztak el. A szünetre vonulva 11 gólos különbség állt a táblán. Pődör Rebeka és Blanka vezérletével szorosabb lett a meccs, a 40. percben 28-21 volt az állás, 10 perccel a vége előtt pedig 34-26-ot mutatott az eredményjelző. A hátralévő percek a miénk voltak, a meccs utolsó találatát Tóth Antóniának írták be, 38-31.

A mieink a következő fordulóban, november 30-án hazai környezetben fogadják a tabella 4. helyén álló Kozármisleny csapatát.