Kozma szerszám-Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia - Marcali VSZSE 34-22 (20-13)

Remekül, lendületes játékkal kezdte a mérkőzést az SZKKA, korán 3-4 gólos előnybe került. Később megnyugondi látszottak a lányok és felzárkózott a Marcali , de a 20. perc tájékán megint robbantottak a lányok és a szünetre tetemes előnnyel vonulhattak.

A lányok jól játszottak, de a szurkolók is tették a dolgukat és nagyon jó hangulatot teremtettek a teltházas csarnokban. A fordulás után a vendégek fáradtnak látszottak, egyre többet cseréltek és nem bírták tartani az iramot a kirobbanó formában játszó SZKKA capatával.A külömbség egyre nőtt, a mérkőzés korán eldőlt. Az utolsó 10 percben a hazai oldalon aztán a saját nevelésű fiatalok is szerephez jutottak,ők is belekostolhattak a másodosztály iramába, légkörébe.

SZKKA: Futaki- Mayer 6 , Virág 2 , Császár 6 , Gaylhoffer , Szecsődi 4 , Szendrei 6, Csere : Jámbor 4 , Mórocz 3 , Pukler 3 , Tömő (kapus) Csépke , Győrfy , Cser , Pődör . Edző: Bölöndi Roland