Küzdelmes mérkőzésen idegenbeli győzelem!

Tovább tart a Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia sikerszériája. Ezúttal idegenben sikerült megszerezni a bajnoki pontokat. Egy viszonylag hosszabb"rövidzárlat" után magunkra húztuk az ellenfelet.

Jól kezdtük a mérkőzést, fokozatosan tudtuk növelni a különbséget, több könnyű gólt sikerült lőnünk. A félidő második felében a pontatlanabbá vált a támadójátékunk, ezért nem nőtt tovább a különbség 16-10. A második félidő első 12 perce teljes dekoncentráltságot hozott, sorra hibáztuk el a ziccereket, a védekezésben pedig nem tudtunk ellenállást gyakorolni a lelkes hazaiaknak, és így vissza engedtük őket a mérkőzésbe. A meccs hátralévő részében küzdöttünk, harcoltunk, aminek az eredménye meg is lett 26-22-es győzelem.

Bölöni Roland:,,Gratulálok a lányoknak ehhez a nagyon melós, és kifejezetten nehéz győzelemhez!"

Kozármisleny - Kozma-Szerszám Szombathelyi KKA NBI/B 1 22: 26 (10: 16)

Futaki, Mayer 8/2, Pukler 6/2, Virág 6, Szendrei 1, Gaylhoffer, Szecsődi 5 Csere: Tömő, Szlovák (kapus), Jámbor, Magó, Csépke, Győrffy, Cser, Pődör