Magabiztos siker hazai környezetben

A gyermekbajnokság U13 I. osztályának felsőházában, az Egyetemi Sportcsarnokban sima győzelemmel búcsúzott hazai közönségétől Pődör Zoltán csapata.

Swietelsky-Szombathelyi Kézilabda klub és Akadémia - XVI.kerületi KMSE (10:9) 35:17

SZKKA: KARVALICS FANNI, JUHÁSZ ANNA 1, SZEKÉR PETRA      2, NÉMETH JANKA BLANKA, PAJOR KATA 1, SZENTGYÖRGYVÁRI LIA 3, LAKATOS LIZETT 5, FARKAS HANNA, NÁRAI NÓRA, VARGA VANESSZA 2, SZABÓ NOÉMI 1, FARKAS NERINA 10, KISS BRIGITTA MELITTA

Álmosan alkuk motiváltan kezdtük az első félidőt! És a jóval akaratosabb ellenfélnek kedvezett! A második félidőre egy teljesen más csapat érkezett és "állva hagyta" a budapestieket! Így a vége magabiztos győzelem lett.

A feledhető első félidő után a másodikban már azt játszottuk amit tudunk így összességében elégedett vagyok! Gratulálok a lányoknak, most keleten folytatjuk tovább a legjobb 12-ben – értékelte a meccset Pődör Zoltán edző.