Magabiztos siker Sárváron!

Sárváron folytatta a Szombathelyi KKA az NBII-es bajnokság idei kiírást.

Szombat délután a Sárvári Kinizsi SE vendégeként lépett pályára a Szombathelyi KKA NBII-es csapata. A Józsa Krisztián által irányított gárda az idei szezonban remekül teljesít, hiszen a tabella második helyét foglalja el és mindösszesen négy pont választja el az első helytől. Megemlítendő, hogy az éllovas VKL SE Győr, akit az elmúlt hétvégén, hazai pályán sikerült legyőznünk, egyel több mérkőzést játszott, mint a mi lányaink.

A mérkőzés első felében pontatlanok voltunk a támadásaink befejezésénél, ennek köszönhetően lassan nőtt a két csapat közti különbség. Ezután a lányoknak sikerült felvenni a ritmust és a félidőre kialakult egy hét gólos különbség.(10:17) A második félidő közepére sikerült teljesen felőrölni a hazai csapatot, rengeteg gólt sikerült szereznünk lerohanásból. Ezzel megszerezte idei tizenharmadik győzelmét a Szombathelyi KKA NBII-es csapata.

Külön kiemelendő, hogy a góllövő lista élén, egy szombathelyi lány áll Pődör Rebeka személyében, aki 163 gólt lőtt ebben az idényben.

NBII:

SÁRVÁRI KINIZSI SE - SZOMBATHELYI KKA II 18:35 (10:17)

Szovák Viktória, Csire Fanni 8, Cser Dóra 3, Pődör Rebeka 11, Csépke Dominika 4, Bozzai Zsófia 2, Bódi Virág 1, cserék: Károly Anett (kapus), Kozma Adrienn 1, Csapó Adrienn 3, Debreczeni Luca 1, Kiss Virág 1, Kovács Tímea, Woth Viktória, Dénes Alexandra, edző: Józsa Krisztián

NBII junior:

SÁRVÁR KINIZSI SE - SZOMBATHELYI KKA II 6:33 (1:14)

Károly Anett, Kozma Adrienn 3, Kiss Virág 6, Woth Viktória 13, Kovács Tímea 3, Csapó Adrienn 2, Nagy Lili, cserék: Szabó Enikő (kapus), Keszei Molli, Marton Adél, Bársony Dóra, Málovics Dorina 4, Szmolek Appolónia, edző: Józsa Krisztián

Józsa Krisztián: Végig uraltuk a mérkőzést és szereztük meg a kötelező győzelmet.