Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia

Mayer Szabina távozik, Békéscsabán folytatja

Két év után távozik a korábbi válogatott játékos.
Mayer Szabina távozik, Békéscsabán folytatja

Értesítjük Szurkolóinkat és a közvéleményt, hogy NB I-es csapatunk beállója, Mayer Szabina két szezon után távozik klubunktól és az NB I/B-ben szereplő Békéscsaba együttesében folytatja pályafutását.

A Békéscsaba megkereste klubunkat Mayer Szabina szerződtetésével kapcsolatban, valamint a 33 éves, korábbi magyar válogatott beálló is szeretett volna közelebb kerülni Szegeden dolgozó férjéhez. A két klub közötti remek kapcsolat miatt nem volt kérdés, hogy segítünk a Békéscsabának, így hamar megszületett a megegyezés az átigazolásról.

Mayer Szabinának köszönjük az elmúlt két évet és sok sikert kívánunk további pályafutásához!