Megnyertük a csúcsrangadót!

Az NB II északnyugati csoportjában bajnoki döntőnek beillő csatában győztünk idegenben.

Győri Audi ETO KC U22 – SZKKA U22 33-40 (16-16)
SZKKA: Lugosi Fruzsina (k) - Csire Fanni 4, Horváth Petra 2, Pődör Rebeka 3, Hornyák Bernadett 6, Moutsogianni Theodóra 5, Udvardi Laura 12, Gadányi Maja, Pődör Blanka 4, Lakatos Lizett, Farkas Nerina, Bozzai Zsófia, Szuhogyi Laura 3, Szmolek Appolónia, Molnár Vikroria 1.

Az első félidőben szakaszokban hol az egyik, hol a másik csapatnak ment jobban! Amikor sikerült meglépnünk 3-4 góllal, pár apróbb figyelmetlenségnek köszönhetően az ellenfél visszakapaszkodott! Így a félidőre egyenlő állás volt az eredményjelzőn! A második félidőben ugyanígy folytatódott a küzdelem, mint amikor leszakítottuk őket 5 góllal és eldőlni látszott a mérkőzés, aztán ismét pár figyelmetlenség és az ellenfél szívósan visszaküzdötte magát! Ezt ezt a második félidő feléig bírta a hazai csapat, ahonnan folyamatosan felőröltük őket és megérdemelten nyertük meg a mondhatni bajnoki döntőt!

- Azért jöttünk, hogy nyerjünk, ezt meg is tettük! Gratulálok a csapatomnak – értékelte a meccset Pődör Zoltán edző.

A győzelemmel 3 pontra nőtt csapatunk előnye a tabella élén.