Nagyon magabiztos hazai siker: Swietelsky-Szombathelyi KKA - Rinyamenti KC 40-30

Idei első hazai bajnoki meccsünket simán hoztuk. Gólzsákunk, Schneider Éva 9 alkalommal volt eredményes!

Swietelsky-Szombathelyi KKA - Rinyamenti KC 40-30 (20-14)

SZKKA: Schneck - Takács K. 4, Virág N. 3, Smid E. 3, Takács B. 5, Pődör R. 3, Csire F. 2, csere: Pálinkás, Jurik - Mayer 5 (3), Scneider 9 (1), Horváth P. 3, Szendrei 3, Szuhogyi, Bozzaí.

Szép volt, csajok!!!

60' - Schneider Éva még az utolsó percben is betalált, a végeredményt pedig Horváth Petra állította be, 40-30!!!

58' - Takács B. újra eredményes, Bozzay és Szuhogyi is a pályán. Takács B. 5 gólos, 38-30.

55' - Schneider Éva nyolcadszor is beköszönt, 36-28.

52' - Takács K. is már a 4. gólját lőtte, aztán megint szépítettek, majd hetesből is betaláltak, 35-28.

50' - Nagyatádi szépítő gól, majd Schneider 7. gólja, 34-26.

48' - Nagyatádi, majd Szendrei-, Pődör-, és Mayer-találat, 33-25.

45' - Újabb szépítő találat, majd Schneider Éva hetesből eredményes, 30-23. .

42' - Szépítő gól, aztán hazai időkérés, majd Schneider Éva és újabb szépítés, 28-22.

40' - nagyatádi szépítő találat, majd Horváth Petra, Takács Krisztina és Virág Noémi is gót lőtt, aztán újabb szépítés, 27-20.

37' - Schneider, majd Smid, 24-16.

35' - Mayer M. hibázott el egy hetest, majd lerohanásból már betalált, 22-14.

31' - A 2. félidő első gólját Takács K. szerezte, 21-14.

Szünet.

30' - Virág másodszor is eredményes, majd Csire is kétszeres gólszerző lett, 20-13.Horváth Petrát még kiszórták a végén, majd szépítettek is, 20-14.

28' - Szendrei Barbara is megszerezte első találatát, 18-13.

26' - Csire Fanni is eredményes egy gyors akció végén, aztán újra szépítenek, 17-12.

25' - Virág Noémi is betalált, majd szépítettek, de Schneider Éva már 4 golos, 16-11.

22' - Smid E., majd Schneider É. góljaival tekintélyesre hízott az előnyünk, 14-9!

17' - Takács B., újra szép gólt lőtt Pődör R. indítása után, majd Smid E. szolgálata ki és újra betalált, aztán a nagyatádiak szépítettek, 12-9.

15' - Takács K. lőtt szép gólt a szélről, de azonnal szépítettek, Mayer Maja újra hetesből eredményes, 10-8.

13' - Takács B. is betalál egy lerohanásból, majd hetesből szépítenek, 8-7.

11' - Újra vezet a csapatunk, Mayer Maja hetesből szerezte meg a hetediket, 7-6.

10' - Fél perc sem kell nekik az újabb gólhoz, most Smid E. egyenlít, 6-6.

8' - Nagyon gyorsan játszanak, már az 5. góljukat szerzik, Schneider Éva szépít, majd Pődör Rebeka egyenlít 5-5.

'7' - Azonnal gólt lőttek megint, majd Mayer Maja hetesből szépítetett, 3-4.

5' - A vezetést is megszerezték a nagyatádiak, majd Pődör R. szépít, 2-3.

3' - Miután kiegyenlítettek a vendégek, hétméterest hibázott a gólzsákunk, maradt a 1-1.

1' - a vendégek kezdék a játékot, az első gól azonban a miénk, Schneider Éva lőtte, 0-1.

A mieink a Scneck - Takács K., Virág N., Smid E., Takács B., Pődör R., Csire F. összeállításban kezdtek.

15.55 - Jó napot és szombathelyi gólokban gazdag sportélményt kívánok mindenkinek, NB I/B-s bajnoki meccs következik az Egyetemi Sportcsarnokból.