NB II: Egy góllal kapott ki a Student Comfort

Az Ajkával játszottunk hazai pályán.

A felnőtt NB II-ben szereplő csapatunk, a Student Comfort SKFT az Ajka együttesét látta vendégül a harmadosztály 14. fordulójában. Remek első félidei játékkal a szünetben még a szombathelyiek vezettek, de aztán a második félidőben jött egy rövidzárlat, így végül egy góllal a vendég ajkaiak nyertek. A végeredmény 19-20.

- Jó formában lévő Ajkát láttunk vendégül. Határozott védekezéssel kezdtük a mérkőzést, amihez párosult kiváló kapusteljesítmény is. Támadásban magabiztos megoldásokat választottunk, így az első félidőben végig nálunk volt az előny. A második félidőben kisebb hullámvölgybe kerültünk, ezt kihasználva megfordította a mérkőzést az Ajka. Az utolsó tíz percben visszajöttünk még a mérkőzésbe, de sajnos nem sikerült a pontszerzés - értékelt a Student edzője, Skoda Bence

Student Comfort SKFT. – KK Ajka 19-20 (11-10)

Student: Tállai (K) – Papp P. 7, Szabó N. 1, Nárai 1, Kondákor, Mátyás 3, Bozzai 2 Csere: Lőrincz (K), Nagy, Kozma 3, Málovics, Bogáth, Keszei 2, Kondákor, Kovács.

címlapfotó: vaol.hu, Unger Tamás