Nem ismert kegyelmet a Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia felnőtt csapata az NB1/B legutóbbi fordulójában.

A Csurgó csapata látogatott el az egyetemi csarnokba, ahol egyetlen percig sem volt kétséges, hogy melyik csapat képviseli a nagyobb játékerőt. Már az első percekben szétfutották az ellenfelet, és demoralizáló gólokkal érvényesítette akaratát a hazai csapat. Az első félidőben imponáló különbséggel vezettek. A Csurgó mindössze hét gólt tudott dobni 30 perc alatt, míg a szombathelyiek 26-ot dobtak. Nem állatk le a második játékrészben sem a lányok. Mintha edző mecccs lenne. Bölöni Roland vezetőedző szinte minden játékosnak lehetőséget adott. A vége 44:19 lett. Kozma Szerszám Szombathelyi KKA - Csurgói NKC (felnőtt) 44:19 (26:7) Tömő, Győrffy 4, Virág 4, Császár, Szendrei 8/1, Pukler 9/3, Szecsődi 1 Csere: Futaki, Szlovák (kapus) Mayer 2/1, Magó 2, Mórocz 5, Jámbor 1, Cser, Gaylhoffer 5, Pődör 3/1 Bölöni Roland: Fegyelmezett játék, magabiztos győzelem. Kozma Szerszám Szombathelyi KKA - Csurgói NKC (junior) 33:21 (16:11)