Nem volt gond a támadójátékkal!

A serdülő I. osztály nyugati csoportjában újabb magabiztos győzelmet aratott Pődör Zoltán csapata.

SZKKA - Dorog ESE 34-27 (17-15)
SZKKA: Lőrincz Brigitta (k) - Tamási Kata 6, Pődör Blanka 13, Sámson Petra 3, Lakatos Lizett 1, Horváth Anna 6, Farkas Nerina 4, Wágner Dóri, Farkas Hanna, Szabó Noémi, Juhász Anna 1, Tóth Nóri, Szekér Petra, Nárai Nóra.

Csapatunk jól kezdte a mérkőzést (8-3) viszont a az első félidő felétől talán hamar megnyugodtunk, hogy zsebben van a győzelem és felpuhult a védelmünk, ezért aztán a félidőre felkapaszkodott a vendégcsapat 2 gólra! A második játékrészben valamit keményedett a védelmünk, de még mindig sok hibával játszottunk, így a mérkőzés alatt sok gólt kaptunk, igaz a támadójátékkal nem volt gond, sokat is lőttünk!

- Ma nagyon nem voltam megelégedve a védekezéssel, de a jövő hétre javítani fogjuk és megyünk tovább – foglalta össze a látottakat Pődör Zoltán edző.