Serdülő: Újabb győzelmünkkel felléptünk a tabella második helyére

Hazai pályán 37-31-re nyertünk a Pénzügyőr ellen.

Ifjúsági mérkőzésünk előtt serdülő csapatunk is a Pénzügyőr korosztályos együttesét látta vendégül a Serdülő I. osztály 6. fordulójában. A vendégek kezdték jobban a találkozót, de sikerült hamar rendezni a sorokat és már a szünetre magabiztos előnyt harcoltunk ki, 22-15. A második félidőben már 9 góllal is vezettünk, de aztán gyorsan felzárkózott az ellenfél háromra. A folytatásban ismét gyorsan kijöttünk a gödörből és végül hat góllal megnyertük az összecsapást. Serdülő csapatunk zsinórban harmadik meccsén aratott győzelmet, így 4 győzelemmel, 1 döntetlennel és 1 vereséggel a második a tabellán.

A meccs elejét leszámítva gyors, jó kézilabdát játszottunk támadásban. A második félidő közepén volt egy kis hullámvölgyünk, de volt tartása a csapatnak, így sikerült begyűjteni a kettő pontot – értékelt az SZKKA edzője, Skoda Bence.

Szombathelyi KKA – Pénzügyőr SE 37-31 (22-15)

Serdülő I. osztály, 6. forduló

SZKKA: Pados, Albert (kapusok), Rákos, Káli 3, Török 2, Juhász 3, Ihász 4, Wutschi 10, Németh J., Marton 2, Pál K. 5, Lékai, Kuglics 2, Pham Lien 4, Tóth B. 2.