Siófokról is elhoztuk mindkét pontot!

A serdülő I. osztály nyugati csoportjában továbbra is kitart lányaink lendülete.

Siófok KTC Kft. - SZKKA 31-35 (15-19) 31-35

SZKKA: Lőrincz Brigitta (k) - Tamási Kata 7, Lakatos Lizett 7, Horrváth Anna 6, Pődörr Blanka 11, Sámson Petra 4, Tóth Nóri, Farkas Hanna, Wagner Dóri, Juhász Anna, Szabó Noémi, Szekér Petra, Kiss Brigitta, Wutschi Verona 1, Juhász Luca, Márton Jázmin.

Nem kezdtük jól a mérkőzést és védekezésben rendre hibákat követtünk el. Ezzel a hazai csapat lelkesedését növeltük és el tudtak szakadni tőlünk. 10 perc után 8-5 állt az eredményjelzőn, ám csapatunk köztudottan jól küzdő és a félidő végéig kiegyenlített, majd át is vette a vezetést, 15-19. Sajnos a 2. félidő sem a jó védekezésről szólt egyik csapatnál sem. A különbség állandósult, néha ugyan visszakapszkodtak a hazaiak, de a győzelmünk már nem forgott veszélyben.

- A mai meccsen nem állt össze a védekezés, így mögötte sem tudott megfelelő kapusteljesítmény lenni, viszont támadójátékban meggyőzőek voltunk, ezzel megnyertük a meccset - értékelt  ameccs után Pődör Zoltán edző.