SZKKA: „családi” segítség

Ennyien olvasták: 2703 | Dátum/idő: 2017. december, 21 / 11:28

Majtényi Petra, akadémiánk U10-es együttesének játékosa nagyon meglepődött, amikor kedden délután megjelent a háromszobás lakásuk ajtajában egyesületünk elnöke, valamint több edző: a Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia rengeteg hasznos dologgal érkezett a tízgyermekes családhoz…

SZKKA: „családi” segítség

Majtényi Zsolt és párja tíz gyermeket nevelnek, egyikük, Petra, akadémiánk ifjú növendéke. Az SZKKA-Karácsonyon gyűjtött játékokból Petráék is haza vittek néhányat, ám ami eztán következett, az igazi karácsonyi mesébe illő történet…
Kedden délután Pődör Zoltán ügyvezető elnök, Józsa Krisztián szakmai igazgató, Jámbor Réka és Vers Ákos edzők kocsiba ültek, és egy nagybevásárlást tartottak – a Majtényi család számára. Megtelt az autó tartós élelmiszerrel, pelenkával, édességgel, minden fontos, a napi háztartásban nélkülözhetetlen dologgal. Aztán irány Petráék: a lift annyira megtelt, így kettőt kellett fordulni!
A családfő, Majtényi Zsolt és párja igencsak meglepődött a nem várt vendégek érkezésekor, de az öröm még nagyobb volt. A háromszobás lakásban tíz gyermeket nevelnek – minden segítségre szükségük van. Petráék hálásak voltak a nem várt ajándékért, megköszönték a sok finomságot. Egyesületünk delegációja legalább annyira örült, hogy segíthetett, hiszen így még egy SZKKA-s családnak lesz szebb a karácsonya.

Kapcsolódó képek

Hozzászólások

Támogatók

Eseménynaptár

< 2018. október >
HKSZCSPSZOV
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Szurkolótábor

Partnerek

Képgalériák