Szoros meccsen meglepő vereség: Swietelsky-Szombathelyi KKA - Mohácsi TE 27-28

Az egész meccsen úgy érződött, hogy nem heverte még ki a csapat a múlt heti mélyütést. Annak ellenére, hogy pár perccel a vége előtt 3 góllal is vezettünk, a lefújáskor mégis a mohácsiak ünnepelhettek.

SZKKA - MTE 27-28 (11-14)

Végig szoros meccset vívott a két csapat, kár volt a hajrában bekapott gólokért.

60' - Hetesből gólt dobtak, majd mi kértünk időt 26-27-nél. Schneider Éva átlövésből egyenlített, majd az utolsó másodpercekben gólt kaptunk, 27-28 a vége!

59' - A vendégek kiegyenlítettek, majd egy kiállítás utáni belemenést követően a vezetésért támadhattak, és 1 perccel a vége előtt időt kértek.

57' - 1 gólra zárkóznak, 26-25!

55' - Mayer gólja után, 23-21-nél időt kértek a mohácsiak. Petra újra szép gólokat lőtt, de még mindig tapadnak, 26-24.

50' - Horváth Petra révén újra vezetünk, 20-19. Kétszer is betalált Petra egymás után, majd Virág Noémi is betalált újra, 22-21!

45' - Mayer kétszer is betalált, de ők sem gyengébbek, 19-19.

40' - Takács K., majd Smíd E. és Hováth P. is gólt szerez, 17-16.

35' - Schneider Éva, majd Smíd E. is betalált, 14-15.

31' - Takács B. szépít, 12-14.

Szünet.

30' - A játékrész vége a vendégeké volt, a mieink, míg a mohácsiak 4 gólt is dobtak, pedig Pálinkás egyszer még hetest is védett, 11-14.

25' - Scneider É. kétszer is betalált ebben az 5 percben, de Mayer is eredményes volt, 10-9-nél vezettünk először. A szünet előtti percekben 11-10 volt az állás.

20' - Szendrei B., Virág N., mayer M is gólt dob, utolértük őket, 8-8!!!

15' - Ebben az 5 percben Takács K., Mayer M és Schneider É. dobott gólt, 5-8. Közben sajnos Takács B. kiszállt 2 percre.

13' - Józsa Krisztián időt kért, kell is, hogy felrázza a csapatot, nagyon kevés a dobott gól, 3-6.

10' - Schneider Éva lőtte a 2. gólunkat, de egyelőre nem az igazi, 2-4.

6' - Mayer Maja szépít, 1-2.

5' - Gyengén kezdtünk, még nem dobtunk gólt, 0-2.

3' - Vezetnek a vendégek, 0-1.

1' - a vendégek kezdték a játékot.

A mieinket az U10-es csapat tagjai vezették fel. Józsa Krisztián csapata a Scneck - Mayer M., Takács K., Virág N., Smid E., Takács B., Pődör R. összeállításban kezdett.

17.55 - Jó estét és szombathelyi gólokban gazdag sportélményt kívánok mindenkinek, NB I/B-s bajnoki meccs következik az Egyetemi Sportcsarnokból.