Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia

U9-es és U8-as forduló: Öröm volt nézni a gyerekek játékát

Büszkék vagyunk klubunk legfiatalabb növendékeire.
U9-es és U8-as forduló: Öröm volt nézni a gyerekek játékát

Zalaegerszegen rendezték a hétvégén az U9-es és U8-as Kisiskolás bajnokság aktuális fordulóit, ahol a Szombathelyi KKA U9-es és U8-as korosztálya több csapattal is indult. Klubunk legfiatalabb növendékeire ismét nagyon büszkék lehetünk, hiszen nagyon jól teljesítettek és öröm volt nézni a játékukat.

- Nagyon büszke vagyok a lányokra, mert nagyon jól teljesítettek védekezésben és támadásban is. Öröm volt nézni a játékukat, boldog vagyok – értékelt U9-es csapatunk edzője, Varga Niki.

- A lányok kicsit megszeppentek az első mérkőzéseken, de szerencsére sikerült túllendülnünk a kezdeti nehézségeken. Egyre több olyan megoldást láttam, amit az edzéseken gyakoroltunk. Nagyon büszke vagyok a csapat minden tagjára. Sokat fejlődtek az elmúlt hónapokban. Köszönöm a szülőknek a támogatást és a szurkolást – mondta a forduló után Papp Kitti, U8-as csapatunk trénere.