Újabb győzelem az NB II északnyugati csoportjában!

Vasárnap délután nagyot küzdött a körmendi csapat, de a hajrát nem bírták és magabiztossá vált a különbség!

Körmendi DMTE - Szombathelyi KKA U22 24-34 (14-16)
SZKKA U22: Lugosi Fruzsina (k) - Csire Fanni 5, Pődör Rebeka 6, Hornyák Bernadett 7, Moutsogianni Theodóra 4, Pődör Blanka 8, Horváth Anna 1, Farkas Nerina 1, Farkas Hanna, Lakatos Lizett, Szmolek Appolónia, Molnár Viktória 2, Sámson Petra, Wágner Dóri, Tóth Nóri, Tamási Kata.

Nagy iramban kezdődött a mérkőzés és tudta is tartani a lépést csapatunkkal a lelkes körmendi alakulat! Védekezésünkben rendre megtalálták a hiányosságokat, így a félidőben csupán 2 gól előnnyel tudtunk szünetre menni, 14:16. A 2. félidőben is nagyot küzdött a Körmend, de már a véghajrát nem bírta tempóval, így egyre jobban leszakadt és a vége már nem tartogatott izgalmakat!

- Nem voltam megelégedve a ma mutatott játékunkkal. Sok fronton harcolunk és talán ez is rányomta a bélyegét a ma látottakra! A körmendiek lelkes és ügyes játékkal jól tartották velünk a lépést! Gratulálok a csapatoknak – értékelte a vasárnapi győzelmet Pődör Zoltán edző.