Újabb riválist győztünk le!

A gyermekbajnokság következő fordulója ezúttal Kozármislenyben volt. A hosszú út és a hajnali indulás sem szegte kedvét csapatunknak! Mai ellenfeleink a Dunaújvárosi KKA és a Győri Audi ETO csapatai voltak, melyek közül a második ígérkezett nehezebbnek!

Az első Dunaújváros elleni meccsen nem látszott a 4 órás busz út! Gyorsan magabiztosan és helyenként ötletes megoldásokkal rukkoltunk elő, és könnyed győzelmet arattunk!

Dunaújvárosi KKA: Szombathelyi KKA (6:17) 12:35

Horváth Anna 6, Pődör Blanka 7, Farkas Nerina 5, Juhász Anna, Dobos Dorka, Farkas Hanna, Szekér Petra 1, Lakatos Lizett 3,  Lőrincz Brigitta, Horváth Lilla 4, Győrffy Luca 1, Tóth Nóri, Sámson Petra 1, Tamási Kata 5, Wagner Dóri 1, Szentgyörgyvári Lia 1,

A második mérkőzésen a Győr csapatával játszottuk, akik a mai napon nagy akarással és lelkesedéssel félelmet nem ismerve estek nekünk! Kicsit meglepett minket ez a harcosság, és a félidőre egy gólos előnnyel az ellenfelünk ment pihenőre. Majd a szünet után is motiváltan küzdő győriek voltak a kezdeményezőbbek, és a második félidő derekára 3-ra növelték az előnyüket! Viszont csapatunk végig higgadt maradt, az utolsó 10 percre megrázta magát és produkált egy 10:2 es szériát, és megérdemelten győzelemmel távozunk az összecsapásból!

Győri Audi ETO KC : Szombathelyi KKA (13:12) 21:26

Horváth Anna 5, Pődör Blanka 6, Farkas Nerina 6, Juhász Anna 2, Dobos Dorka, Farkas Hanna, Szekér Petra, Lakatos Lizett, Lőrincz Brigitta, Horváth Lilla, Győrffy Luca 2, Tóth Nóri,  Sámson Petra 1, Tamási Kata 4, Wagner Dóri, Baranyai Lara

Pődör Zoltán:,,Az első mérkőzésen a Dunaújváros ellen hoztuk a kötelezőt, és magabiztosan nyertük meg a mérkőzést! Így jó előjelekkel indultunk a Győr ellen! Viszont ott meglepett minket az ETO-sok harcossága és egy igazi kiegyenlített küzdelem alakult ki, ahol a végét mi bírtuk jobban! Ismét kijött a kitűnő állóképességünk! Van még mit javítani pár poszton viszont gratulálok a lányoknak ismét fontos győzelmet arattak! Nagyon örülök, hogy Tamási Kata ismét nagyon jó formában van, nagy szükségünk van az ő teljesítményére!

TABELLA
hely       csapat   M     GY     D     V     LG     KG     GK     PONT

1.       Szombathelyi KKA   10     10     0     0     293     177     116     20

2.       Kozármisleny SE   10     8     0     2     229     150     79     16

3.       Bajnok DSE Nemesvámos   10     7     1     2     256     181     75     15