Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia

Újra Hungast Szombathelyi KKA néven szerepelünk az NB I-ben

Névadó szponzorunk továbbra is klubunk mellett áll.
Újra Hungast Szombathelyi KKA néven szerepelünk az NB I-ben

Örömmel értesítjük Szurkolóinkat, hogy korábbi névadó szpozorunk továbbra is támogatja klubunkat, így szeptembertől újra Hungast Szombathelyi KKA néven szerepelünk a K&H női ligában. Mint ismert, a gyermekétkeztetéssel foglalkozó Hungast cégcsoport februárban lett az SZKKA névadó szponzora, és az együttműkődés csupán a járvány okozta gazdasági helyzet miatt szünetelt az elmúlt hónapokban. 

- A Covid-járvány miatt március közepétől kénytelenek voltunk szüneteltetni a támogatást. Akkor abban állapodtunk meg, hogy amint rendeződik a járvány utáni időszak és újra elindul a közétkeztetési szolgáltatás, abban az esetben tudunk újra támogatást nyújtani az SZKKA csapatának. A múlt héten volt egy megbeszélésünk Pődör Zoltán ügyvezető-elnök úrral és abban maradtunk, hogy akkor szeptembertől újraindul az együttműkődés. Bízom benne, hogy az SZKKA az előző szezonhoz hasonlóan kiharcolja a biztos bennmaradást az első osztályban és akár tud lépni is egyet előre - nyilatkozta honlapunk megkeresésére a Hungast cégcsoport ügyvezetője, Herczeg Csaba