Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia

Wald Kíra visszatért az SZKKA-hoz

Csapó Kincső maradt Siófokon. Klubunk további igazoláson dolgozik.
Wald Kíra visszatért az SZKKA-hoz

Tájékoztatjuk Szurkolóinkat, hogy a Siófok KC az ígéretéhez hűen visszaadta Wald Kírát, így kölcsönjátékosunk visszatért a Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia csapatához. Az új vezetőedző, Zdravko Zovko kérésére Csapó Kincső harmadik számú kapusnak a Siófoknál maradt, de a Siófok segíteni akart klubunkon, ezért Wald Kíra tovább folytatja kölcsönszereplését Szombathelyen, aminek nagyon örülünk.

Okulva a kialakult helyzetből, klubunk további igazolásban gondolkodik, hogy biztosítsa a balszélső pozíciót, hiszen felnőtt és ificsapatunknál is ezt a posztot érintette a sérüléshullám, ami miatt az egész szezonra kiestek játékosok.

Ezúton is köszönjük a Siófok további segítségét, sok sikert kívánunk és reméljük, az új vezetőedzővel elérik kitűzött céljaikat. Csapó Kincsőnek is köszönjük, amit tett az SZKKA-ért. Hiányozni fog, hiszen csapatunk fontos tagjává vált, sok sikert kívánunk további pályafutásához.